BE creative

Darmowe / Free

BEcreative - strona dla ludzi twórczych

Zrobiło się gorąco

sobota, 04 sierpnia 2012 19:32

spekana_ziemiaCiepło, cieplej, gorąco. Najnowsze zdjęcia spalonej słońcem i spękanej ziemi nie zostały jednak zrobione w ciepłych krajach. O nie, to zdecydowanie północna Polska. Jak widać, wystarczy trochę suchych dni i gliniasta gleba pęka jak... Właściwie trudno to do czegokolwiek przyrównać. Zdjęcia spękanej ziemi w galerii tekstur piasku.

 

Metal, rdza i farba

wtorek, 31 lipca 2012 21:06

zardzewialy_metalWszystko przemija - chciałoby się rzec. Nowe zamienia się w stare, piękne w brzydkie. Metal rdzewieje, farba łuszczy się i odłazi. Rozkład - to motto dzisiejszych fotografii. Przeżarta blacha jakiejś starej bramy, kto wie, może nawet nie takiej starej. Wszystko to w galerii tekstur metalu, choć zapewne powinno znaleźć się w osobnej kategorii - czas.

 

Tekstury dżinsu

niedziela, 29 lipca 2012 18:06

jeans_niebieskiDżins lub jeans (dla tych którym dziwnie brzmi spolszczenie) - jeden z najpopularniejszych na świecie materiałów. Mówi się o jego zawrotnej karierze, i pewnie jest w tym sporo racji. Dla większości z nas stanowi codzienność: spodnie, spódnice, kurtki, plecaki, torby i wiele innych. Dziś gości w galerii tekstur materiału - gładki lub ze szwami, kieszeniami, zamkami.

 

Dramatyczne wieczorne chmury

poniedziałek, 23 lipca 2012 21:24

chmury_wieczorne1Z reguły, w wyniku jakiegoś tajnego porozumienia, unikamy zachodów słońca. W obawie o posądzenie o kicz, sentymentalizm, łatwe i ckliwe zagrania. Czasem jednak, jakby na przekór temu wszystkiemu, warto spojrzeć wieczorem w górę. Może się okazać, że tuż nad nami rozgrywa się niesamowity spektakl natury. Próby utrwalenia jednego z takich widowisk znajdziecie w galerii tekstur nieba.

 

Oj, paliło się

sobota, 21 lipca 2012 14:40

spalone_drewnoNie wiadomo już dokładnie gdzie i kiedy. Zostały tylko ślady: zwalone, opalone belki, zwęglone deski. Krótko mówiąc obraz nędzyi rozpaczy. Ruina. Niemniej fascynujące jest co potrafi z drewnem zrobić ogień, jak rzeźbi je na własny sposób. Aż w końcu to co było twarde i silne, zamienia w nic nieznaczący pył. Zanim więc wszystko przeminie, zamieszczam kilka zdjęć w galerii tekstur spalonego drewna.

 

Strona 1 z 6

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>
joomla template