BE creative

Darmowe / Free

Jak szukać w galerii tekstur?

Tworząc galerię z teksturami staraliśmy się by można było w jak najprostszy i najszybszy sposób odnaleźć poszukiwane zdjęcie. Zamieszczone na BEcreatiwe zdjęcia tekstur pogrupowano w kategorie i podkategorie. Domyślnie najnowsze tekstury wyświetlają się jako pierwsze.

Ranking tekstur

Szukając interesujących cię zdjęć możesz przejrzeć "Najwyżej oceniane", "Ostatnio dodane" i "Często oglądane". Po wyborze którejkolwiek z tych opcji wyświetli się 16 tekstur z całej galerii o najwyższych wynikach.

Sortowanie zdjęć

Gdy oglądasz zawartość kategorii lub podkategorii masz możliwość posortowania zdjęć według:

  • daty
  • ilości odsłon
  • tytułów
  • oceny

Uzyskane wyniki możesz wyświetlać rosnąco lub malejąco.

Szukaj...

Wyszukując faktur korzystaj z paska "Szukaj w galerii", który dostępny jest razem z galerią (nie używaj do tego celu wyszukiwarki przeznaczonej dla całej strony). Ta prosta wyszukiwarka zdjęć przegląda zawartość opisu zdjęcia oraz tytuł. Wpisuj pojedyncze słowa lub frazy np. maślak pstry. Jeżeli wpiszesz kilka słów wyszukiwarka potraktuje je jako całą frazę i będzie szukała właśnie tej frazy (a nie któregokolwiek ze słów).

Dla wygody użytkowników w opisie podane są również "kolory zdjęcia". Dzięki temu możliwe jest wyszukiwanie obrazów według kolorów. Jeżeli więc w pasku "Szukaj w galerii" wpiszesz "zółty", to wyświetlą ci się wszystkie tekstury, w których występuje znaczna ilość tego koloru.

Szukając wpisuj:

  • nazwy polskie
  • nazwy łacińskie (np. rodzajowe lub gatunkowe)
  • kolory
  • inne

UWAGA
Choć staraliśmy się najdokładniej opisać zamieszczone zdjęcia, to jednak mogą zdarzyć się pomyłki. Dotyczy to zwłaszcza opisów podających gatunki (np. grzybów, owadów). Jeżeli więc znalazłeś na naszej stronie zdjęcie potrzebne ci do zilustrowania określonego gatunku, sprawdź koniecznie poprawność naszego opisu w innym źródle. Nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za konsekwencje spowodowane naszymi pomyłkami w opisach.
 
joomla template